De peste 12 ani  lucram intr-o echipa. Succesul nostru este determinat de fiecare membru al echipei, o echipa activa si dinamica, in cadrul careia fiecare este apreciat si stimulat sa se autodepaseasca.

Facand parte din echipa noastra vei avea parte atat de provocari cat si de oportunitati de specializare si de dezvoltare a unei cariere. Oferim tinerilor şansa de a se implini profesional aplicând şi dezvoltând cunoştinţele dobândite, într-un colectiv unit, de specialitati diverse.

Daca ai:

  • Spirit de echipă
  • Flexibilitate şi capacitate de a lucra în condiţii de stres
  • Capacitate de a comunica uşor şi de a lua decizii rapide
  • Simtul responsabilitatii si spiritul de initiativa

Trimite un CV la office.sa@sierraquadrant.ro sau office.sprl@sierraquadrant.ro sau completati formularul de mai jos.

Angajari

Angajam tineri, cu experienta 1 – 2 ani pentru urmatoarele posturi:

  • Jurist / Avocat
  • Economist
  • Evaluator

Va multumim pentru interesul dvs.

Campurile marcate cu * sunt obligatorii.

Please enter the following security code:

CONTACT RAPID

Subiect:
Mesaj:
Calculati : 2 + 8 = ?

Contact - Filiala Bucuresti

Vizualizare harta marita

SIERRA QUADRANT FILIALA BUCURESTI S.P.R.L

RFO II 0393, C.U.I : 25852407

ADRESA:str.Traian, nr.2, Bl.F1, Sc.3, Ap.1,2,3 Bucuresti

TEL: 021.324.12.21

FAX: 021.324.12.22

E-MAILoffice.bucuresti@sierraquadrant.ro

WEBwww.sierraquadrant.ro

Contact - Filiala Bacau

SIERRA QUADRANT S.P.R.L

RFO II 0148, C.U.I : 13481690

ADRESA:str.Alexandru cel Bun, nr.11A, Bacau

TEL: 0234.51.06.76, 0372.742.890

FAX: 0234.51.06.24

E-MAIL: office.sprl@sierraquadrant.ro